Bahasa : malay | english

AHLI JAWATANKUASA

Ahli Jawatankuasa 
Persatuan Wanita UPM (PERMATA) 
Sesi 2016--2018


 

Penasihat

YBhg. Prof. Datin Paduka Dr. Aini Ideris
aiini@upm.edu.my

 

 

Presiden

Prof. Madya Dr. Normaliza Abd. Rahim
nliza@upm.edu.my
03-8946 8766

 

 

Timbalan Presiden I

Puan Joliah Hussin
jh@upm.edu.my
03-8946  

 

 

Timbalan Presiden II

Puan Ku Fauziah Ku Mahmud
kfauziah@upm.edu.my
03-8946 8663

 

 

Setiausaha Kehormat

Puan Nor Zaimah Pilus
nzp@upm.edu.my
03-8946 1831

 

 

Penolong  
Setiausaha Kehormat

Puan Sazlinah Hasan
sazlinah@upm.edu.my
03-8947 1732

 eena

 

Bendahari Kehormat

Puan Salmi Huwaina Palahuddin
huwaina@upm.edu.my
03-8946 xxxx 

 salmi

 

Penolong 
Bendahari Kehormat

Puan Roslina Mohd. Deris
rmd@upm.edu.my
03-8946 7892

 lynn

 

 

 

Ahli Jawatankuasa

Biro Keusahawanan
Puan Nor Azreen Amir

stylozara@gmail.com
03-8947 2329
 

 azreen 

Biro Lawatan dan Sosial
Puan Hamidah Meseran

hamidah@upm.edu.my
03-8947 1681 
 

  

Biro Sukan
Puan Hazlen Saleh

hazlen@upm.edu.my
03-8947 2762  
 

  

Biro Kerohanian dan Kebajikan
Puan Noraini Daud

aini_daud@upm.edu.my 
03-8946 8653
 

  

Biro Pendidikan dan Latihan
Puan Suhaili Musa

suhaili@upm.edu.my 
03-8946 1293
 

  

Biro Publisiti dan Keahlian
Puan Zainab Abd. Rahman

zainab@upm.edu.my
03 -8947 1672

 

 

Juruaudit

Juruaudit I
Prof. Madya Dr. Hjh.Fatimah Sidi 
fatimah@upm.edu.my

drtim 
 

Juruaudit II
Puan Noorul Huda Abdul Hamid

Nooda59@yahoo.com

noorul 

 


Kemaskini Terakhir : Mon, 30 Oct 2017 (zainab)