Bahasa : malay | english

AHLI JAWATANKUASA

Ahli Jawatankuasa 
Persatuan Wanita UPM (PERMATA) 
Sesi 2018--2020


 

Penasihat

YBhg. Prof. Datin Paduka Dato' Dr. Aini Ideris, FASc.
DSIS. DPMK, PSK, KMN
aiini@uupm.edu.my

 

 

Presiden

Prof. Madya Dr. Asmawati bt Suhit
asmawati@upm.edu.my
03-8946 8191

 

 

Timbalan Presiden I

Dr. Fazilah Hussin
fazilah@upm.edu.my
03-8946 8699

 

 

Timbalan Presiden II

Puan Ku Fauziah Ku Mahmud
kfauziah@upm.edu.my
03-8946 8663

 

 

Setiausaha Kehormat

Puan Nor Zaimah Pilus
nzp@upm.edu.my
03-8946 1831

 

 

Penolong  
Setiausaha Kehormat

Puan Sazlinah Hasan
sazlinah@upm.edu.my
03-8947 1732

 eena

 

Bendahari Kehormat

Puan Salmi Huwaina Palahuddin
huwaina@upm.edu.my
03-8947 1356

 salmi

 

Penolong 
Bendahari Kehormat

Puan Siti Eshah Othman
seshah@upm.edu.my
03-8946 6234

 lynn

 

 

 

Ahli Jawatankuasa

Biro Keusahawanan
Puan Nur Haznita Mahmood

nurhaznita@upm.edu.my
03-8947 2329
 

 ita 

Biro Lawatan dan Sosial
Puan Roslina Mohd. Deris

rmd@upm.edu.my
03-8946 7892 
 

  

Biro Sukan
Puan Hazlen Saleh

hazlen@upm.edu.my
03-8947 2762  
 

  

Biro Kerohanian dan Kebajikan
Puan Noraini Daud

aini_daud@upm.edu.my 
03-8946 8653
 

  

Biro Pendidikan dan Latihan
Puan Suhaili Musa

suhaili@upm.edu.my 
03-8946 1293
 

  

Biro Publisiti dan Keahlian
Puan Zainab Abd. Rahman

zainab@upm.edu.my
03 -8947 1672

 

 

Juruaudit

Juruaudit I
Prof. Madya Dr. Hjh.Fatimah Sidi 
fatimah@upm.edu.my

drtim 
 

Juruaudit II
Puan Binti Hajera bt Tahir

hajera@upm.edu.my

hajera 

 


Kemaskini Terakhir : Wed, 02 May 2018 (zainab)