Bahasa : malay | english

Ahli Jawatankuasa

AHLI MAJLIS JAWATANKUASA KERJA
KESATUAN KAKITANGAN AM UPM
Sesi 2016-2018


 

PRESIDEN

Mohd Razali Singah
zalisue@upm.edu.my
019 200 3466
03 8946 7987

TIMB. PRESIDEN

Zulkifle Kasim
zulkifle@upm.edu.my
03 8946 6335
012 621 5246

NAIB PRESIDEN

Rahman Basman
maman@upm.edu.my
03 8946 7128
012 654 2833

SETIAUSAHA KEHORMAT

Noor Mohamad Zin Mohamad Naim
nmzn@upm.edu.my
03 8946 8366
017 338 4788

PENOLONG SETIAUSAHA

Norsyahriman Md Ariff
syahriman@upm.edu.my
03 8947 1557
012 361 4048

BENDAHARI KEHORMAT

Zulkarnain Sharudin
zulshar@upm.edu.my
03 8946 7301
017 326 5500


AMJK
Fakulti Ekologi Manusia

Amir Nordin Abu Bakar
amirn@upm.edu.my
03 8946 7132
012 253 6451

 

AMJK
Taman Pertanian Universiti

Mohamad Imran Omar

BIRO SUKAN, SOSIAL DAN REKREASI

 

 

AMJK
Fakulti Bahasa Moden dan Komunikasi

EN: MOHD FADLI MOHD ALI NAPIAH

(FBMK,CaLC & CEM)

BIRO LAWATAN DALAM  & LUAR NEGARA

 

AMJK
Bahagian Canseleri II
Mohd Aris Roslan

PENERBIT,INTROP,ASASI SAINS,P.ALUMNI,BHG.ANTARABANGSA,
PELAPES & PKPP)

 aris_r@upm.edu.my
03 8946 8859
012 904 9146

KETUA BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN

 



AMJK

Fakulti Pertanian

EN: SHAHARUDDIN IBRAHIM

(FP,IKP &ITA)

BIRO EKONOMI DAN KEUSAHAWANAN

 


AMJK
Perpustakaan Sultan Abdul Samad

MOHD IZARUDIN IDRIS

012 394 6465

BIRO SUKAN, SOSIAL & REAKREASI

 

 

AMJK
Fakulti Perhutanan

EN: MOHD RIZAL ABDUL RAHMAN

( FP & SISFEC)

BIRO LATIHAN & PENDIDIKAN

 

AMJK

Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan

CIK: NORHANIM KAMARUDDIN

012 2379399

BIRO PENDIDIKAN LATIHAN , BIRO  WANITA & BIRO MEDIA & IT

 

AMJK
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan

Amrina Mohamad Amin
amrina@upm.edu.my
03 8947 2493
017 687 6813

BIRO PENDIDIKAN LATIHAN

AMJK
Kolej Kediaman

Mohd Zainal Isa
mzainalis@upm.edu.my
03 8946 7368
013 220 4201

BIRO PEMBANGUNAN & LOGISTIK

AMJK
Fakulti Pertanian

Rozali Ab Malek
rozali@upm.edu.my
03 8947 4946
019 620 3815

BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN

AMJK
Fakulti Kejuruteraan

Mohd Redzuan Mohamed Ramli
m_redzuan@upm.edu.my
03 8946 6452
010 220 8727

KETUA BIRO SUKAN, SOSIAL & REKREASI

AMJK
Fakulti Ekonomi dan Pengurusan

Mohamad Indra Shahril Zainal
m_indra@upm.edu.my
03 8946 7611
017 982 0773

BIRO MEDIA & IT

AMJK
Fakulti Pengajian Alam Sekitar

Che Ghani Che Ibrahim
cghani@upm.edu.my
03 8946 7456
013 605 9626

BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN

AMJK
Fakulti Sains

Khairul Nizam Samsudin
khairulnizams@upm.edu.my
03 8946 7931
019 649 8167

 

AMJK
Bahagian Hal Ehwal Pelajar

PN: SUZANA MIOR MOHAMAD DWAZI

(BHEP & BHG AKADEMIK)

BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN ,
BIRO WANITA

 

AMJK
Bahagian Canseleri I

A Rahman Ayob

aray@upm.edu.my
03 8947 5961
017 351 8593

BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN

AMJK
Taman Pertanian Universiti

Ahmad Rodhi Kamaludin
ahmadrodhi@upm.edu.my
03 8946 7301
012 352 1593

AMJK
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat

Hanusi Md Hashim
hanusi@upm.edu.my
03 8946 6578
011 1853 8919

BIRO KEBAJIKAN & KESIHATAN

AMJK
Pejabat Bursar

Wan Mirani Kassim

mirani@upm.edu.my
03 8947 1367
019 355 2536

KETUA BIRO WANITA

AMJK
Pusat Kesihatan Universiti

Sharul Afzan Mohd Said

sharulafzan@upm.edu.my
03 8946 7331
012 373 7871

BIRO WANITA

AMJK
Fakulti Perubatan Veterinar

Ismail Md Shairi
ismailms@upm.edu.my
013 368 5597

AMJK
Institut Biosains

Noor Ramin Ahmad
noorramin@upm.edu.my
03 8947 2106
017 241 2561

 

AMJK
Pusat Pembangunan Maklumat & Komunikasi

Anwar Mohd Salleh
(IDEC,IPSAS,IPPH,&IKDPM)
BIRO PEMBANGUNAN & LOGISTIK

AMJK
Fakulti Rekabentuk dan Senibina

Rafeah Mat Daud

rafeahmd@upm.edu.my
03 8946 4069
013 202 0850

KETUA BIRO PENDIDIKAN DAN LATIHAN, BIRO WANITA

AMJK
Fakulti Pengajian Pendidikan

Siti Rodiyah Zakaria
srodiyah@upm.edu.my
03 8946 8237
019 318 2246

KETUA BIRO LAWATAN DALAM & LUAR NEGARA, BIRO WANITA

AMJK
Fakulti Bioteknologi dan Sains Biomolekul

Mohd Roszaidi Abdul Rahman

roszaidi@upm.edu.my
03 8946 6896
018 396 0025

BIRO PENDIDIKAN DAN LATIHAN

AMJK
Kolej Kediaman

KOLEJ KEDIAMAN

NORAZWAN PARDI

BIRO LAWATAN DALAM DAN LUAR NEGARA

 

AMJK

PEJABAT PEMBANGUNAN & PENGURUSAN ASET

MUHAMMAD RAMLI MUZAMMIL

KETUA BIRO PEMBANGUNAN & LOGISTIK

HARYATI

AMJK
Bahagian Canseleri III

CIK HARYATI KAMARUZAMAN

(SGS, P. SUKAN, TNCPI, TNCJIM, P. SAINS MARIN, AKADEMI SUKAN, RMC, PSP &  UCTC)

BIRO LAWATAN DALAM DAN LUAR NEGARA, BIRO WANITA

 

AMJK

FAKULTI SAINS & TEKNOLOGI MAKANAN

EN: ZOLKIFLI JOHARI

BIRO SUKAN,SOSIAL & REAKREASI

 



Kemaskini Terakhir : Tue, 17 Oct 2017 (anwarms)